Sme popredným dodávateľom
  • pílových pásov
  • pásových píl
  • rezných nástrojov
v SR a ČR

Firma LEGNEX spol. s r.o. bola založená v roku 1991, a už 27 rokov poskytuje dodávky a servis najvyššej technickej úrovne a kvality. Sme dodávateľom bimetalových pílových pásov LEGNEX ICON a kmeňových pílových pásov LEGNEX. Zvárame všetky druhy a rozmery bimetalických pílových pásov na kov vo svojom vlastnom vysoko-kapacitným zváracím centre vybavenom najmodernejšou technológiou od firmy IDEAL (Nemecko). Dodávame tiež strojné pásové píly (ručné, poloautomatické, automatické), zváracie drôty pre zváranie v CO2 a tvarovacie stroje. Vysoké skladové zásoby, dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup nám umožňujú byť dlhodobým lídrom trhu s pílovými pásmi v rámci Slovenskej republiky.

legnex-factory

Vysoko-kapacitná zvarovňa pílových pásov je vybavená najmodernejším zváracími automaty od firmy IDEAL (Nemecko). Tieto prémiové stroje sú vybavené pyrometrom pre automatickú kontrolu žihanie a ďalej systémom parameter kontrol, kedy stroj automaticky kontroluje správnosť nastavenia zváracích parametrov. Táto nadštandardná príslušenstvo nám napomáhajú udržiavať 100% kvalitu zvarov.

legnex-svarovna-pilove-pasy

Na našom sklade držíme stále viac ako 100 000 m bimetalových pásů čo predstavuje približne 35 000ks pílových pásov, ktoré je možné pripraviť k okamžitému odberu. Sme tak jedným z najväčších dodávateľov pílových pásov v SR a ČR. Všetky rozmery a ozubenia z výrobného programu máme skladom a sme tak schopní pásy expedovať do 24h po prijatí objednávky. S nami sa už nemusíte obávať či pílové pásy dostanete včas.

legnex-sklad-eberle

Vysoké skladové zásoby

Väčšinu nášho tovaru máme stále skladom, najmä 100.000 m bimetalových pílových pásov.

Zvarovňa pílových pásov

Vlastníme najväčšie a najmodernejšie zvarovňu pílových pásov v ČR.

Servis

Na nami predané stroje poskytujeme servis a dodávky náhradných dielov. Vykonávame tiež brúsenie a šraňkování kmeňových pásov.

Zákaznícka podpora

Osobne, telefonicky, či emailom Vám poradíme so správnou voľbou našich produktov.

Expedícia do 24h

Väčšinu nášho tovaru vrátane pílových pásov expedujeme do 24 h od prijatia objednávky.

Showroom

V našom showroome si môžete prezrieť a vyskúšať stroje z našej ponuky a to predovšetkým pásové a kotúčové píly.
0
metrov pílových pásov vždy skladom
0
rokov na trhu
0
zváracích automatov IDEAL
0
a viac strojov v ponuke

Ako prvý v Českej a Slovenskej republike sme investovali do zváracích automatov novej generácie BAS 320 od nemeckej spoločnosti IDEAL. Tieto stoji sú vybavené servomotorom oproti predchádzajúcemu vačkovému mechanizmu.

Vďaka tejto inovácii sme posunuli kvalitu zvarov opäť o kúsok ďalej a v súčasnosti tak disponujeme najmodernejším zvárací centrom v ČR a SR. Našim zákazníkom sme schopní ponúknu širokú paletu pásov od šírka 6mm do 80mm.

Vďaka tejto najmodernejšej technológii sme schopn garantovať maximálnu čiže 100% kvalitu zvarov pílových pásov. V prípade prasknutia pílového pásu vo sváru vykonávame vždy opravu na naše náklady. K vyššie uvedeným skutočnostiam je však počet reklamácií úplne minimálne.

Prečo my?

Sme moderná dynamická firma s dlhoročnou tradíciou poskytujúca ucelené služby v oblasti rezania a tvárnenia materiálu. Sme špecialistom predovšetkým na zváranie a distribúciu pílových pásov, nástrojov, pásových a kotúčových píl. Poskytujeme technickú podporu, servis a dodávky náhradných dielov ku všetkým produktom z nášho portfólia. Naši technickí odborníčkou spoločne nájdu optimálne technologické riešenie, ktoré bude vyhovovať Vašim firemným štandardom a potrebám.

Kvalita zvarov 100%
Tovar skladom 95%
Expedícia tovaru do 24h 95%
Technická odbornosť 100%