Bimetalové pílové pásy sa stali symbolom rezania oceľových materiálů, a preto na základe našich dlhodobých skúseností boli vyvinuté pílové pásy LEGNEX ICON, ktoré vynikajú svojím maximálnym rezným výkonom a životnosťou. Rýchlorezná oceľ HSS je zvarená s nosičom pílového pásu zo špeciálne vyvinutej nástrojovej ocele. Týmto procesom s následným frézovaním zubov vzniká produkt s výnimočnou odolnosťou proti opotrebeniu a výbornými mechanickými vlastnosťami pri dynamickom zaťažení.

Najmodernejšia technológia, precíznosť, kvalita, vysoké skladové zásoby, excelentné dodacie termíny a priaznivé cenové podmienky sú synonymom našich pílových pásov ICON.

Zobrazené všetky 4 výsledky

Zobraziť bočný panel
Close

LEGNEX ICON M42 – bimetalový pílový pás

ICON M42 je univerzálny bimetalový pílový pás. HSS oceľ kombinovaná so 4% chrómovou oceľou predurčuje tento pás k rezaniu širokého spektra kovových materiálov. Legujúce prvky kobalt a molybdén zaisťujú výbornú odolnosť proti opotrebeniu a významne predlžujú životnosť pílového pásu. ICON M42 je vhodný pre všetky dielenské prevádzky i sériovú výrobu.
Close

LEGNEX ICON PROFILE – bimetalový pilový pás

ICON PROFILE je bimetalový pílový pás s posilneným trapézovým zubom pre extrémne pracovné podmienky, ktoré vznikajú pri delení trubiek a profilov. Špeciálna geometria zubu zabraňuje vzniku vibrácií a tým znižuje náchylnosť pásu k praskaniu. Prerušované rezy, trubky a profily sú optimálne aplikácie pre tento pílový pás.
Close

LEGNEX ICON M51 – bimetalový pílový pás

ICON M51 je bimetalový pílový pás určený pre ocele do 49 HRC a to pre nerezové a nástrojové ocele. HSS oceľ M51 je legovaná kobaltom a wolfrámom, čím je dosiahnutý vysoký rezný výkon a dlhšia životnosť pílového pásu.
Close

LEGNEX ICON POWER+ bimetalový pilový pás

ICON POWER+ je bimetalový pílový pás s optimalizovanou špeciálnou geometriou a veľmi pozitívnym uhlom čela. Špeciálne vyvinutý nosič pásu predurčuje POWER+ k rezaniu najnáročnejších vysokolegovaných materiálov ako sú niklové a titánové zliatiny.