Kmeňové pílové pásy na drevo rady LEGNEX sú vyrábané z vysoko kvalitnej nemeckej ocele. Pri výrobe sa dbá predovšetkým na maximálnu kvalitu konečného výrobku, a to najmä na presnosť rozvode a vybrúsenie celého profilu zuba. Vyskúšajte LEGNEX CLASSIC, prémiovú kvalitu LEGNEX MASTER či LEGNEX bimetal a nebudete ľutovať! Vykonávame tiež servis kmeňových pílových pásov – zváranie, brúsenie a rozvod pásov.

Zobrazené všetky 3 výsledky

Zobraziť bočný panel
Close

LEGNEX CLASSIC – kmeňový pílový pás

Kmeňový pílový pás Legnex CLASSIC je vhodný pre rezanie všetkých druhov dreva. CLASSIC poskytuje vysokú efektivitu pri rezaní mäkkého, tvrdého a zmrznutého dreva, vďaka vysoko kvalitnej nemeckej uhlíkovej ocele.
Close

LEGNEX MASTER – kmeňový pílový pás

Prémiový kmenový pilový pás Legnex MASTER je vhodný pro řezání všech druhů dřeva. MASTER poskytuje vysokou efektivitu při řezání měkkého, tvrdého, zmrzlého či exotického dřeva a zejména dřeva s vysokou hustotou. Vynikajících vlastností dosahuje díky německé prémiové legované oceli.
Close

LEGNEX BIMETAL – kmeňový pílový pás

Bimetalový kmeňový pílový pás Legnex BIMETAL je vhodný pre rezanie všetkých druhov dreva. Bimetal poskytuje najvyšší možný rezný výkon pri rezaní mäkkého, tvrdého, zmrznutého a exotického dreva. Ostrie je vyrobené z HSS ocele M42. Vysoká odolnosť proti prehriatiu a únave pílového pásu zaisťuje vysokú efektivitu rezania.